Out of Stock
оригинални продукти БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА

Луксозно дамско портмоне от естествена кожа
, черен цвят
Код на продукта: 5810

оригинални продукти


Материал: ЕСТЕСТВЕНА КОЖА
Цвят: черен

Височина: 17cm
Ширина: 9cm
Дълбочина: 2cm

Отделения: 1
Джоб за монети: 1 , с цип
Отделения за карти/документи: 14
Допълнителни джобове: 2
Модерен и качествен продукт
Практичен, удобен и елегантен
Висококачествена естествена кожа

Произведено за VERA в Китай.

мнение на Яна Георгиева Яна Георгиева от София
5 star
"Много благодаря за бързата и коректна доставка :) Чантата е фантастична, с много добро качество. Доставихте ми истинска радост <3 До скоро "

мнение на Валентина Станчева Валентина Станчева от България
5 star
"Поръчах чанта за себе си и толкова ми хареса, че направих подарък и на сестра ми от VERA.bg. Коректни, любезни и отзивчиви, благодаря Ви!"

мнение на Любка Петрова Любка Петрова от София
5 star
"Преди няколко месеца си купих две чанти от Vera, черна и коняк. Високо качество, удобни и функционални - доволна съм и следващата ми чанта ще е от вас."

мнение на Веселина Чанева Веселина Чанева от Сливен
5 star
"И чантите, и раниците са много красиви и удобни! Страхотно качество!"

мнение на Ирена Велкова Ирена Велкова от Варна
5 star
"Благодаря ви за чудесното отношение - и онлайн и във Варненския ви магазин :) Ще съм returning customer със сигурност."

мнение на Силвия Панайотова Силвия Панайотова от София
5 star
"Стил, качество, класа! Уникални чанти! Изключително доволна съм от продуктите и обслужването, отношението на служителите! Благодаря!"



Всички размери са приблизителни, поради естеството на формата и материала могат да се различават в тесни граници. Цветовете на продуктите, показани на уебсайта, са възможно най-близо до действителните цветове.