"Много съм доволна! Имах притеснение, че като всичко поръчано през интернет, може да не е като на снимката, но си е на 100 процента същото и визуално и като качество. Вече година си ползвам чантата ежедневно, тъпча я с какво ли не, като всяка мама ;) Но тя държи. Циповете са здрави, кожата не се е протъркала. Благодаря!"
Естествен велур